Neviem ako vy ale ja trávim veľmi horúce dni výlučne doma. Mňa nikto nedostane ani ku vode ani nikam inam. To teplo mi jednoducho berie energiu a nemám silu nikam ísť ani nič robiť. Takže, keďže som veľmi veľa času doma, trávim ho na internete. Ja osobne neuznávam preferovať online svet pred reálnym životom, no v týchto dňoch si to inak neviem predstaviť. Je to pre mňa naozaj vyčerpávajúce a tak sa snažím si deň nejako vyplniť.  

klobouk.jpg

Keďže som stále študentkou, tak väčšinu vecí môžem robiť na počítači. To je celkom pozitívne. Ďalej aj pracovať sa dá cez internet, čo je v týchto dňoch veľkou výhodou. Môžem byť pokojne niekde v bare na pláži a robiť si svoju prácu. Keďže som ale momentálne na Slovensku nie je to celkom možné. Tak som doma v chládku a snažím sa robiť čo sa dá. Totiž aj doma mám dosť teplo, takže to až taká výhra nie je. Môžem si však pozrieť dobré filmy, či seriály. Taktiež veľa nakupujem cez internet a tak si krátim dlhý čas. Osobne si neviem predstaviť nakupovať v takomto počasí. Len prejsť pár minút po slnku je pre mňa veľký problém.

připojení k internetu.jpg

Okrem trávenia času na internete rada čítam knihy a časopisy alebo sa niečo učím do školy. Rada sa o seba starám a preto aj takto využívam čas doma. Na internete si nájdem rôzne návody ako na rôzne masky alebo domáce procedúry. Sledujem veľa známych osobností na instagrame a tak mám dostatočnú inšpiráciu. Snažím sa dať si všetky veci do poriadku, čo sa týka môjho domova. Takže si ho upratujem a triedim rôzne veci. Viete také tie na ktoré inak nikdy nemáte čas. Teraz v tomto počasí si to ani neviem inak predstaviť.
A čo vy? Ako trávite tieto horúce dni? Niektorý musíte byť v práci, iný ste na dovolenke a zase niektorý z nás trávia čas online v pohodlí domova. Každý z nás je iný a preto by sme nemali nikoho odcudzovať. Neuznávam trávenie dlhých chvíľ na internete, no v horúcich dňoch je to moja záchrana!